گزارش

بيزينس وبينار ايران و اروپا و استقبال بي نظير از آن

بيزينس وبينار ايران و اروپا و استقبال بي نظير از آنبه گزارش نگاشته سازمان توسعه تجارت ایران در همکاری با مرکز بین‌المللی تجارت و با حمایت اتحادیه اروپا، همایش بزرگ تجاری ایران اروپا را در روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ آذر ماه (14 تا 16 دسامبر) به صورت وبینار برگزار می‌کند. در این همایش که با کمک موسسه آمبروزیتی ایتالیا برگزار خواهد شد، شرکت ایرانی و اروپایی حضور داشته و نشست‌های تجاری دوجانبه برگزار خواهند کرد.

فرصت ثبت نام در بیزینس وبینار ایران و اروپا از 11 تا 16 آذر

شرکت‌ها برای برگزاری و هماهنگی نشست‌های B to B خود با شرکای تجاری تا 16 آذرماه فرصت دارند که در سایت اینترنتی اختصاصی این نشست، از ۱۱ آذر تا 16 آذر ماه ثبت نام کنند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند پس از ورود به اپ، تمام ثبت نام‌کنندگان را مشاهده و با آنان گفتگو کنند.

قابل ذکر است که ثبت نام در این وبینار رایگان می‌باشد و پس از ثبت نام، لینکی برای افراد ارسال می‌شود که از طریق دانلود  اپلیکیشن آن می توانند سه روز در این وبینار حضور داشته باشند..

این رویداد سه روزه شامل نشست‌های تخصصی در زمینه مباحث مرتبط با روابط اقتصادی و تجاری ایران و اروپا و همچنین نشست‌های اختصاصی در خصوص استراتژی ملی صادرات در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و خدماتی خواهد بود. علاوه بر این فعالیت‌های متنوعی به منظور بهره‌برداری حداکثری شرکت‌کنندگان طراحی شده که از دو هفته پیش از روی داده اصلی آغاز شده و تا یک هفته پس از رویداد اصلی در جریان خواهد بود. این برنامه ها شامل موارد زیر است:

خاطرنشان می شود، تاکنون ١٥٠٠ نفر از ٢٧ كشور در بيزينس وبينار ايران  ثبت نام كردند

برگزاری دوره‌های آموزشی در جهت ارتقای ظرفیت شرکت‌های ایرانی و تشخیص و بهبود مهارت‌های مدیریتی آنها مرتبط با فرآیندهای تجارت جهانی
-ایجاد ارتباط تجاری با شرکت‌های طرف اروپایی و تنظیم ملاقات‌های دوجانبه از طریق جستجوی شرکت‌های حاضر در رویدادها و پیشنهاد برگزاری نشست‌ها در پلتفرم اختصاصی نشست

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نشست به وبسایت رسمی به آدرس https://www.europeiranbusinessforum.com/مراجعه و بروشور قابل دانلود، برنامه نشست‌ها، فهرست سخنرانان را مطالعه و برای حضور در این رویداد که به صورت رایگان هم برگزار می‌شود، ثبت نام کنند. یادآور می‌شود که آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت‌های ایرانی و اروپایی تا پایان ۱۶ آذر ماه خواهد بود.

خاطرنشان می شود، تاکنون ١٥٠٠ نفر از ٢٧ كشور در این وبینار ثبت نام كردند

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا