86

ارائه خدمات به مشتریان حتی در وضعیت بحران اقتصادی

شرکت پویان‌صنعت به‌عنوان تأمین‌کننده قطعات یدکی و دستگاه‌های آزمایشگاهی برای کارخانه‌های آردسازی با گروهی باتجربه از مهندسان خلاق و متخصصان فنی آماده ارائه خدمات است. در این شرکت، تعهد به تأمین قطعات یدکی کارخانه‌های آرد باکیفیت و با بهترین خدمات پس از فروش در اولویت است.

مهندس سپیده لطفان، مدیر تحقیق و توسعه شرکت پویان‌صنعت با بیان مطلب بالا در گفت‌وگو باخبرنگار نگاشته گفت: با توجه به اهمیت کیفیت محصولات تولیدی کارخانه‌های آرد، در نمایشگاه Ibex امسال سعی کردیم علاوه بر قطعات یدکی، دستگاه‌های آزمایشگاهی Ekin ترکیه را نیز معرفی کنیم که در ادامه به برخی از این دستگاه‌ها اشاره می‌شود.

وی گفت: دستگاه اکستنسوگراف برای تعیین شاخص‌های رئولوژیکی آرد است و به کمک آن می‌توان کیفیت هر نمونه آرد را اندازه‌گیری کرد. قطعات و کیت‌های اندازه‌گیری آلمانی دستگاه‌های اکستنسوگراف و فارینوگراف مدل 2022 درصد خطای آزمایش را نزدیک به صفر می‌کند و آزمایشگر به‌راحتی می‌تواند آزمایش‌ها را انجام دهد. تعیین میزان جذب آب آرد به‌وسیله فارینوگراف صورت می‌گیرد.

لطفان افزود: درنهایت، به کمک داده‌های دستگاه‌های اکستنسوگراف و فارینوگراف کارخانه‌های آرد توانایی تولید آرد با بالاترین بازدهی و مشاهده‌ی دقیق تأثیر بهبوددهنده بر روي آرد موردنظر خود را خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: هدف ما از حضور در نمایشگاه­ها این است که به مشتریان خود نشان دهیم که در کنار آن‌ها هستیم و متناسب با شرایط مختلف انعطاف نشان می‌دهیم؛ به‌گونه‌ای که با توجه به وضعیت کارخانه‌ها، فروش اقساطی دستگاه‌های آزمایشگاهی نیز صورت می‌گیرد. ما به تضمین رضایت مشتری اعتقاد داریم و خدمات پس از فروش ازجمله تعمیرات سریع و پشتیبانی فنی در دسترس آنان است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا