داخلیشماره 40غلاتگفتگونمایشگاه

نمایشگاه ایبکس و برگزاری هم زمان آن با نمایشگاه شیرینی و شکلات با هدف جذب مشارکت و بازدید گسترده

مدیر امور نمایشگاه های داخلی مطرح کرد

امسال دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایبکس آرد و نان با یک سال وقفه، همزمان با هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران از 22 تا 25 شهریورماه در نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران و با حضور فعالان صنعت آرد و نان کشور برگزار خواهد شد. در همین راستا مهندس آملی، مدیر امور نمایشگاهی داخلی نمایشگاه بین‌المللی به خبرنگار نگاشته گفت: برگزاری همزمان نمایشگاه آرد و نان در کنار نمایشگاه شیرینی و شکلات، موضوعی است که شرکت سهامی بر اساس نتایج مذاکرات با فعالان این صنعت تصمیم گرفت تا در جهت هم‌افزایی و جذب مشارکت‌کننده و بازدیدکننده مشترک در نمایشگاه، این دو رویداد را در کنار هم برگزار کند.

وضعیت نمایشگاه‌های داخلی در دوران تحریم

وی با بیان اینکه تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی اگرچه حضور بخش‌های خارجی را در نمایشگاه‌های داخلی کمرنگ‌تر کرده است، گفت: خوشبختانه وجود این تهدیدها، فرصت‌های مطلوبی را برای بخش‌های داخلی به ویژه تولیدکنندگان و تمامی صنایع داخلی ایجاد کرده است به گونه‌ای که امسال شاهد رشد بخش نمایشگاه‌های داخلی در تعداد و متراژ نمایشگاه‌ها هستیم. از سوی دیگر با توجه به سال حمایت از تولیدکنندگان داخلی، ما تمامی شرایط را برای حضور بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی داخلی در نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران فراهم کرده‌ایم.

به گفته وی اگرچه مخارج برگزاری نمایشگاه ایبکس مانند هزینه‌های نگهداری سالن‌ها، پرسنلی، مصرفی نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته، ولی بیش از چهار سال است که تعرفه‌های نمایشگاهی افزایش نیافته است.

رنامه‌های آتی در حوزه برگزاری نمایشگاه‌های داخلی ایران

مدیر امور نمایشگاهی داخلی در خصوص برنامه‌های آتی در حوزه برگزاری نمایشگاه‌های داخلی ایران اظهار کرد: حفظ برندهای بزرگ نمایشگاهی در کشور همانند نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی، اگروفود، ایران پلاست، ساختمان، ایران هلث، خلق رویدادهای جدید با محوریت نمایشگاه‌های مدرن و نمایشگاه‌های جهانی، افزایش حضور شرکت‌های دانش بنیان، استارت‌آپ و دانشگاهیان در نمایشگاه و افزایش کمی نمایشگاه‌ها در تعداد عناوین و متراژ برگزاری بخشی از برنامه کاری نمایشگاه‌های داخلی برای رونق این صنعت می‌باشد که تقویم نمایشگاه‌های داخلی تا سال 1400 در پورتال شرکت به آدرس Iranfair.com به انضمام تعرفه‌های مشارکت، خدمات متنوع شرکت قابل مشاهده است.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا