داخلیشماره 48غلاتگندمگوناگونیادداشت

شرکت پاک فن برای حمایت از مشتریان در دوران کرونا چه کار کرد؟

یادداشت از میلاد ابراهیمی، مدیر فروش شرکت پاک فن

با توجه به اینکه در حال گذر از روزهای سختی هستیم که روزی برای همه ی ساکنان کره خاکی خاطره مشترک خواهد بود، ما باور داریم نقش شرکت پاک فن در این دوران باید بیشتر از همیشه مسئولانه باشد. هر لحظه در تلاشیم تا با تمام ظرفیت آماده خدمت رسانی به همکاران و مشتریان گرامی باشیم تا بتوانیم به سهم خود در فعال نگه داشتن هرچه بیشتر صنعت غذای کشور که این روزها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ایفای نقش کنیم.

شرکت پاک فن برای حمایت از مشتریان در دوران کرونا چه کار کرد؟

همه‌گیری جهانی کرونا باعث ایجاد تغییرات عمده در ارائه خدمات پاک فن به مشتریان شد که از جمله این تغییرات می توان به برگزاری وبینار های آموزشی اشاره کرد. حتما این مدت اسم وبینار، سمینار آنلاین یا سمینار مجازی به گوش تان زیاد برخورد داشته است. وبینار (Webinar) از عبارت Web-based seminar  گرفته شده و به کلاس، دوره، سمینار یا هر رویداد آنلاینی گفته می شود که در محیط وب و با استفاده از اینترنت به صورت کاملا آنلاین، زنده، تعاملی و دو طرفه در یک زمان مشخص برگزار می شود. وبینار در واقع نوعی از آموزش آنلاین است که به صورت زنده برگزار می شود.

در راستای رسالت خود هر سال با دعوت از اساتید فعال کمپانی هایی که نمایندگی انحصاری آن ها را در ایران داریم به برگزاری WorkShop های عملی می پرداختیم تا هر چه بیشتر بعد از فروش با مشتریان در ارتباط باشیم و بتوانیم سطح آگاهی آن ها را از دستگاه هایی که خریداری کرده اند، افزایش دهیم و پس از فروش هم در کنار آن ها باشیم. امسال متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری سمینار تخصصی در این حوزه را به صورت حضوری نداریم به همین منظور تصمیم گرفتیم با برگزاری Webinar به صورت آنلاین ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنیم.

وبینار بررسی کاربرد دستگاه های3 Phase Brabender

وبینار بررسی کاربرد دستگاه های3 Phase Brabender  در صنعت گندم، آرد و نان، دومین وبینار آموزشی شرکت پاک فن بود که در سال 99 با ارائه مدیر تحقیق و توسعه کمپانی Brabender آلمان، Eng. Markus Loens  برگزار شد و با استقبال بی نظیر همکاران و مشتریان محترم روبه رو شد. به همین منظور به دلیل درخواست های بالا تصمیم به برگزاری مجدد این دوره آموزشی گرفتیم.

به امید روزی که بتوانیم مجددا در سمینارها، کارگاه ها و نمایشگاه ها به صورت حضوری در خدمت مشتریان محترم باشیم.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا