بین‌المللیشماره 44غلاتگفتگوگفتگو با بخش خصوصیگندم

شرکت استیف با اجرای 278 پروژه موفق به کسب مقام بهترین نمایندگی خاورمیانه شد

مدیرعامل شرکت استیف ایران

به دنبال بازدیدهای مدیر عامل و مدیر فروش خاورمیانه استیف فرانسه از کارخانه و دفتر ایران و بررسی های متعدد و کلاس های آموزشی در محل کارخانه فرانسه، سرانجام شرکت استیف فرانسه در زمینه صادرات تجهیزات برای کشورهای حوزه خلیج فارس از نماینده ایران بهره گرفت. شرکت استیف ایران به عنوان 16 امین نماینده استیف در دنیا، به دلیل پتانسیل های ایران و پویایی تیم جوان استیف موفق به کسب مقام بهترین نمایندگی خاورمیانه استیف فرانسه شده است. همچنین در میان نمایندگی هایی که دارای دفاتر رسمی هستند، سومین نمایندگی پس از دو نماینده فرانسوی است.

مهران قلمچی، مدیرعامل شرکت استیف ایران ضمن ذکر مطلب فوق در گفتگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: هلدینگ استیف ایران با تشکیل از سه مجموعه به نام های شرکت اکسین، شرکت بوتیا و دیدکو تشکیل شده است که در زمینه های مختلف فعالیت دارند. به گونه ای که شرکت بوتیا همچنان در صنایع غذایی با استیف فرانسه، شرکت دیدکو در صنایع معدنی و فولادی، شرکت اکسین در صنعت نفت و گاز در زمینه های انتقال مواد و ابزار دقیق فعالیت دارند.

وی در ادامه افزود: تاکنون هلدینگ استیف موفق به اجرای 278 پروژه در صنایع فولاد، سیمان، مس و معدن، نفت و گاز، صنایع دارویی و غذایی شده است که شامل تامین کالا از برندهای اروپایی، طراحی و نصب، ساخت قطعات و ماشین آلات می باشد. هلدینگ استیف ایران در حال حاضر نمایندگی انحصاری چندین برند در زمینه موتورگیربکس از آلمان، نوار نقاله از ایتالیا، واگن برگردان از اکراین، انتقال مواد از فرانسه، ابزار دقیق از ایتالیا و چندین برند دیگر در زمینه تجهیزات انتقال مواد را داراست که این امر گستردگی فعالیت هلدینگ استیف ایران را بیش از پیش افزایش داده است.

هدف ما کمک به صنعت با تکمیل ابزارهای انتقال مواد شرکت استیف ایران است

قلمچی تصریح کرد: یکی از برنامه های شرکت استیف ایران در آینده ای نزدیک، کسب نمایندگی تجهیزات بنادر و صنایع معدنی همچون شیپ لودر و آنلودر است. در واقع با ارائه انواع ابزارهای انتقال مواد از کشتی و بالابرهای کوچکتر به دنبال این هستیم که به عنوان بزرگترین و کامل ترین شرکت صنعتی در زمینه ابزارهای انتقال مواد در کشور مطرح شویم و به صنعت کمک کنیم.

وی در پایان در خصوص علت همکاری استیف فرانسه با ایران اظهار کرد: با توجه به اینکه امریکا دارای چند برند مطرح در زمینه تامین ابزارهای انتقال مواد است لذا شرکت استیف  نمی تواند در این کشور بازار فروش داشته باشند و از این سو دولت فرانسه شرایط همکاری با ایران را فراهم کرده است لذا تحریم ها مانعی برای این تعامل به حساب نمی آیند و استیف ایران به صورت مستقیم به انتقال پول و واردات دستگاه ها می پردازد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا