آردآردسازانداخلیشماره 69گفتگوگفتگو با بخش خصوصیگندم

ترفند کنفرانس iranGrain برای تقویت بعد علمی

مهندس سیدمرتضی سنادی‌زاده مطرح کرد

راندمان کارخانجات آرد

با توجه به تصمیم اعضای هیئت مدیره کنفرانس iranGrain مبنی بر تشکیل کمیته علمی برای ارتقا سطح دانش و مهارت کنفرانس، نگاشته در این شماره با مهندس سیدمرتضی سنادی‌زاده، مدیرعامل آرد جوانه شوشتر و عضو کمیته علمی کنفرانس به گفت‌وگو پرداخته است.

علت تشکیل کمیته علمی برای کنفرانس iranGrain چیست؟

به گفته سنادی‌زاده با توجه به ارائه مقالات و مطالب علمی در کنفرانس، نیاز به تشکیل یک کمیته داوری برای سنجش مقالات و ارزیابی آن‌ها بیش از پیش احساس می‌گردید که با تشکیل کمیته علمی این امر محقق گردید.

وی ادامه داد: تشکیل کمیته علمی با حضور افراد مجرب صنعت و دانشگاه، بهترین شیوه برای ارتقا جایگاه و اعتبار کنفرانس iranGrain است چراکه با بررسی و داوری مقالات ارسالی می‌توان توانمندی‌های کنفرانس را افزایش داد.

سنادی‌زاده درباره تقویت بعد علمی کنفرانس iranGrain گفت: بهترین راهکار برای تقویت بعد علمی کنفرانس، بررسی همزمان نیاز صنعت غلات و نیاز شرکت‌کنندگان است چراکه بخشی از مخاطبان این کنفرانس، کسانی هستند که فارغ از مباحث تجارت، علاقه‌مند به شنیدن تازه‌های علمی و تکنولوژی درباره صنعت غلات هستند.

در این صورت با برآورده‌سازی نیاز علمی این افراد میتوان علاوه بر جذب مخاطب بیشتر، رشد تجاری کنفرانس را نیز رقم زد.

وی با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از اعضای کمیته علمی کنفرانس علاوه بر اشتغال در صنعت به تدریس در دانشگاه نیز می‌پردازند، گفت: این دوره از کنفرانس درصدد است تا میان صنعت و دانشگاه در حوزه غلات، پل ارتباطی را ایجاد کند تا علاوه بر رسیدگی به مشکلات، صاحبان ایده و دانش و شرکت‌های سرمایه‌گذار را به هم معرفی نماید.

برآورده‌سازی نیاز مخاطب؛ کلید موفقیت iranGrain

سنادی‌زاده در خصوص بازتاب کنفرانس iranGrain  اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به قدمت کوتاه این کنفرانس، اعتبار و تنوع افراد شرکت‌کننده و پنل‌های ارائه شده است که به بازتاب جهانی این کنفرانس کمک خواهد کرد. از سوی دیگر، دست‌اندرکاران این کنفرانس باید توجه داشته باشند که موفقیت iranGrain  و ارتقا جایگاه آن در گرو ارائه بهترین مسیر برای برآورده‌سازی نیاز مخاطبان است.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا